TANEČNÍ KURZY V ÚSTÍ NAD LABEM A V DĚČÍNĚ

Dovolte, abychom se Vám představili. Od roku 1998 vyučujeme společenskému tanci v tanečních kurzech. Kde jsme našli tu odvahu? Tanci se věnujeme již dvacet let. Po ukončení naší soutěžní kariéry, kdy jsme dosáhli až k mezinárodní třídě, nám bylo líto opustit zcela taneční parket. Proto jsme se rozhodli, že budeme předávat své zkušenosti dalším generacím tanečníků a svého rozhodnutí rozhodně nelitujeme.

Po absolvování Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze a narození dcery Lucie (později i syna Honzíka) jsme začali na pozvání Jana Nekoly vyučovat v Taneční škole Národního domu na Vinohradech a Paláce Žofín. Zde jsme získali neocenitelné zkušenosti. Později jsme využili nabídku ze Společenského domu Střelnice v Děčíně. V současnosti si zcela sami pořádáme a organizujeme taneční kurzy v Ústí nad Labem a Děčíně. Věnujeme se jak mládeži, tak stále více i dospělým párům. Počet absolventů již dávno překročil magickou cifru 1000. Budeme rádi, když i vy budete dalšími.

Jsme profesionálními členy Svazu učitelů tance České republiky.

Martina a Jan Rottenbornovi


PŘIHLAŠUJEME do tanečních kurzů pro mládež (září až prosinec 2014) v Ústí n. L. a Děčíně

Kurzy pro dospělé můžete věnovat i svým blízkým. Využijte možnost jim předat poukázku na absolvování. Vybírejte ze dvou variant.


Osobní nástroje