Rozvlňte s námi taneční parket v tónech staré dobré školy...

...vychutnejte si s námi s námi atmosféru a hudbu doby, která dala světu jména jako Louis Armstrong, Frank Sinatra nebo herecké hvězdy jako Oldřich Nový...

...tančete dle chuti a energie na skladby moderní i dobové, světové i domácí...

...a bavte se spolu s námi!

14. dubna 2023

Knihovní sál

Zámek Děčín

Čím bude tato tančírna výjimečná?

S jídlem roste chuť. A protože Vaše chuť k tanci překonávala dosavadní časové harmonogramy tančíren z minulosti, rozhodli jsme se Vám poskytnout ještě více času pro tanec. Proto na Vás čeká přes 2 hodiny trvající program. Nemusíte samozřejmě tančit od začátku do konce, ba naopak! Volnost v tanci i ve využití času na tančírně, to jsou její přednosti.

Každou tančírnou se Vám snažíme přiblížit určité téma. Po dvou vánočních a jedné jarní tančírně se spolu s námi můžete vydat na cestu proti proudu času do dob lesklých třásňových šatů, fraků, knírů a především, jazzových a swingových rytmů. Nemusíte se ale bát, že by toto téma naší tančírnu pohltilo. Stále tu bude dostatek prostoru pro všechny známé tance i moderní hudbu k tanci, a to pro každého.

V předchozích tančírnách jsme Vám vždy nabídli něco navíc, od skladeb na přání až k výuce tanečního prvku. Cítíme však, že si zasloužíte mnohem více! Proto Vám i tentokrát připravíme krom prostoru pro tanec i možnost poznat něco nového. O co jde, to si však necháme jako překvapení na později.

Chcete o tančírně vědět více?

Pak nám můžete napsat, ať už s dotazem nebo námětem k obsahu tančírny, a to emailem na adresu tancirna(*zavinac*)supertanec.cz, třeba díky tomuto formuláři:


Nebo si můžete přidat do kalendáře naši událost na Facebooku:

  Jak rezervace místa na naší tančírně probíhá? 

  1. Zakupte si lístek v našem e-shopu
  2. Obdržíte email s platebními údaji
  3. K úhradě využijte bankovní převod
  4. A máte hotovo! Místo je rezervováno
  5. A vy už můžete jen dorazit a bavit se!

  Těšíme se na Vás!

  Za podporu tančírny děkujeme: