Rozvlňte s námi taneční parket ve vánočních rytmech...

...vychutnejte si s námi atmosféru a hudbu adventu, který má být především časem klidu, pohody a setkávání s přáteli...

...tančete dle chuti a energie na skladby vánoční i moderní, světové i domácí...

...a bavte se spolu s námi!

15. prosince 2023

Velký sál Domu kultury

města Ústí nad Labem

Na co se můžete těšit?

S jídlem roste chuť. A protože Vaše chuť k tanci překonávala dosavadní časové harmonogramy tančíren z minulosti, rozhodli jsme se Vám poskytnout ještě více času pro tanec. Proto na Vás čeká přes 2 hodiny trvající program. Nemusíte samozřejmě tančit od začátku do konce, ba naopak! Volnost v tanci i ve využití času na tančírně, to jsou její přednosti.

Každou tančírnu se snažíme přizpůsobit určitému tématu. No a adventní období už tradičně vybízí k zavzpomínání na koledy, pohádky, ale i události uplynulého roku. Nemusíte se ale bát, že by toto téma naší tančírnu pohltilo. Stále tu bude dostatek prostoru pro všechny známé tance i moderní hudbu, a to pro každého.

Ani při této tančírně Vás chceme nejen dobře bavit, ale rozšířit Vaše taneční obzory. Proto s každým, kdo bude mít zájem, rádi vyzkoušíme nové figury do známých tanců a třeba se s námi naučíte i něco zcela nového!

Vstupenky VYPRODÁNY!


  1. Zakoupíte si lístek v našem e-shopu
  2. Obdržíte email s platebními údaji
  3. K úhradě využijte bankovní převod
  4. A máte hotovo! Místo je rezervováno
  5. Pak už jen dorazit a bavit se!

  Pokud chcete být upozorněni o zahájení prodeje vstupenek, můžete nám ZDE zanechat v kontaktním formuláři Vás email a budete mezi prvními, kdo se o prodeji a dalších aktualitách k tančírně dozví!

  Těšíme se na Vás!

  Za podporu tančírny děkujeme: